ванна кімната органайзинг

Як красиво повісити рушник у ванній кімнаті?

13-12-2023 Katia Pastukh 139
  • Як красиво повісити рушник у ванній кімнаті?

Зміст

Читайте цікаві статті та поради з мобільного на GoogleNews

Рушники для рук — це не просто практичний предмет, який обов’язково потрібно мати у вашій ванній кімнаті чи туалетній кімнаті, це чудовий спосіб додати декоративного шику, кольору та малюнку.

Як можна повісити рушник для рук?

Рушник для рук використовується для висушування рук і зазвичай висить безпосередньо біля раковини для легкого доступу після того, як ви помили руки. Цей практичний аксесуар також додає приємний декоративний штрих ванній чи туалетній кімнаті.

Є багато способів повісити рушник — від простого настінного гачка до стильних рушникосушарок та кілець різних форм, розмірів і матеріалів. Тримайте свою ванну кімнату охайною, а рушники для рук завжди під рукою за допомогою таких способів складання та підвішування.

Використовуйте настінне кільце для рушників

Кільце для рушників — хороший вибір для невеликої ванної кімнати або туалетної кімнати, оскільки воно не займає багато місця. Якщо у вас є подвійна раковина і місце дозволяє, повісьте кільця для рушників з кожного боку.

Покладіть рушник лицьовою стороною вниз і складіть

Покладіть рушник на рівну поверхню декоративною стороною донизу та розрівняйте його, щоб видалити зморшки. Складіть рушник вертикально на третини, щоб він виглядав як тонкий прямокутник.


Зробіть петлю через кільце

Візьміть складений рушник і пропустіть його через кільце для рушника декоративною стороною догори, а швом донизу. Протягніть його крізь кільце для рушника наполовину, щоб половина рушника звисала з лицьового боку, а інша — із зворотного боку.Повісьте його на тримач для рушників

Стійки для рушників мають одну або подвійну штангу різної довжини та іноді мають полицю зверху для зберігання додаткових рушників. Ви також можете використати наведений вище спосіб складання та підвішування на сушарку для рушника.

Покладіть рушник лицьовою стороною вниз

Покладіть рушник для рук на рівну поверхню декоративною стороною вниз. Розгладьте його, щоб видалити будь-які складки та зморшки.


Складіть втроє вздовж і навпіл

Складіть його вертикально втроє, щоб у вас вийшов довгий тонкий прямокутник. Потім складіть рушник навпіл.


Повісьте на сушарку

Щоб повісити його на стійку для рушників, візьміть складений рушник і накиньте його на стійку так, щоб приблизно третина складеного рушника висіла на задній частині штанги, а решта, з декоративною стороною, висіла спереду.


Використовуйте гачок для рушників

Гачок для рушників займе найменше місця з усіх варіантів підвішування рушників, тому, якщо ви працюєте з крихітною туалетною кімнатою, це ваш шлях. Існують одинарні та подвійні гачки для рушників, якщо вам потрібно повісити більше одного рушника, але для одного гачка для рушників ось як повісити рушник для рук, щоб він виглядав красиво.

Покладіть рушник лицьовою стороною вниз

Візьміть рушник для рук і покладіть його на рівну поверхню декоративною стороною вгору. Розгладьте його, щоб видалити будь-які складки.


Стисніть і затягніть

Пальцями затисніть середину верхньої довгої сторони рушника для рук і накиньте рушник на гачок. Розправте підвішений рушник, потягнувши кінці вниз, щоб вирівняти його та створити симетричні звисаючі складки.


Подвоєна кількість рушників

Для більш офіційного вигляду у ванній кімнаті подвійте кількість рушників для створення елегантної атмосфери. Можна розташувати рушник для рук поверх рушника для тіла або серветки для обличчя поверх рушника для рук для створення багатошарового ефекту. Використовуйте координований комплект рушників для елегантного вигляду або поєднуйте рушники різних кольорів та малюнків для веселого образу.


Для кільця для рушників

Згорніть рушник для рук, використовуючи один з описаних вище методів, і прокиньте його через кільце для рушників. Візьміть серветку і згорніть її тим самим способом, що і рушник для рук, потім прокиньте через кільце і розташуйте поверх рушника для рук. Це особливо гарно виглядатиме з серветкою з монограмою або декоративною.

Для тримача рушників

Для рушникової перекладини у вас є два варіанти. Якщо на перекладині розташовано один або два рушники для тіла, ви можете повісити складений рушник для рук над кожним з рушників для тіла, з декоративною стороною або кінцем рушника для рук, що виходить уперед. Якщо це менша перекладина, призначена тільки для рушників для рук, повісіть на неї складені рушники для рук, а потім розташуйте поверх них серветки, згорнуті тим самим способом.

Приклад використання драбини для рушників

Порада
Для чогось більш унікального вигляду, розгляньте можливість використання рушникової драбини, щоб повісити свої рушники для рук, а також ваші банні рушники. Це чудовий спосіб використовувати вертикальний простір, додати сільський відтінок і створити місце для зберігання речей без необхідності свердлити отвори в стіні.

Читайте також: