Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 574Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 575Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 576 5 простих звичок, щоб подолати безлад

прибирання

5 простих звичок, щоб подолати безлад

05-01-2024 Katia Pastukh 80
  • 5 простих звичок, щоб подолати безлад

Зміст

Читайте цікаві статті та поради з мобільного на GoogleNews

Можна посперечатися, що мало хто скаже, що їм подобається безлад. Здається, незалежно від того, скільки ми знаходимо місце для всього в нашому домі, перш ніж ми це усвідомлюємо, все знову починає виглядати безладним.

Ніколи не бійтеся, цілком можливо жити в будинку, який природно вільний від безладу. Перш ніж це станеться, вам, ймовірно, доведеться трохи подумати. Як каже професійний організатор Лаура Каттано: «Це не те. Це ти."

«Я люблю цю пору року, дивлячись на новий рік і цілі», — каже Каттано. «Я запитую своїх клієнтів: «Як ви хочете жити? Подумайте, як ви хочете жити у своєму просторі. Потім подумайте про те, як ви хочете відчувати свій простір. Якщо ви можете ідентифікувати ці дві речі, тоді подивіться на все у своєму житті через призму «Чи це принесе мені те, чого я хочу?»

Нижче експерти діляться своїми порадами, як уберегти свій дім від безладу.

Позбутися від всього, чим не користуєтесь

«Моє визначення безладу – це речі, які люди мають і думають, що їм потрібні, але насправді ними не користуються. Це нічого не додає до їхнього життя», — каже Каттано. «Він лежить на полиці чи в ящику, і це не покращує ваше життя».

Вона продовжує: «Найкраще, що ви можете зробити, це позбутися всього, що вам не допомагає. Ви купуєте те, що допомагає вам щось робити».

Тож замість того, щоб триматися за речі «про всяк випадок» або тому, що ви отримали гарну пропозицію, просто відпустіть це. «Незалежно від того, використовуєте ви щось чи ні, це не є причиною зберігати або позбутися цього», — каже Каттано. «Це те, як ти живеш своїм життям. Поставте себе перед речами. «Як я хочу жити» важливіше, ніж «Я хочу мати 17 консервних ножів».»

Будьте уважні до покупок

«Навчання тримати речі в порядку починається з чесності з самими собою та готовності почуватися незручно», — каже професійний організатор Джоанна Вірік. «Багато хто з нас хоче мати охайніший і менш захаращений дім, але ми не хочемо чесно й уважно дивитися на свої звички витрачати гроші».

Подарунки часто є основною частиною свят, але Каттано каже, що зменшення цих витрат може допомогти уникнути безладу. «Потрібні були роки, щоб змусити людей зрозуміти, що я вважаю за краще не мати дару. Чому я купую своєму дорослому братові різдвяний подарунок? Йому нічого не потрібно. Я куплю це для племінників і племінниць, але не для дорослих, тому що тоді це просто те, з чим потрібно мати справу».

Вона визнає, що буває важко підтримати цю ідею. «Не всі будуть слухати. Хто буде? сестра? друг? Кожна дрібниця допомагає».

З дітьми Каттано пропонує батькам підготувати їх до отримання подарунків. «Скажіть їм, що ми збираємося отримати подарунки, тож давайте подивимось на наші речі та побачимо, що ми можемо забрати та звільнити місце для нових речей».

Змініть свої звички

Переглядаючи предмети, Каттано має повідомлення для своїх клієнтів. «Якщо ви вже переповнені своїм простором, тоді щось має піти», — каже вона. «Слід засвоїти урок: нікому не потрібні ваші старі іграшки. Якщо його викидання викликає у вас погане самопочуття, це повинно бути. Будьте більш свідомими, перш ніж приносити щось або отримувати те, що можна повторно використати та передати».

Перегляньте варіанти зберігання

Цілеспрямоване ставлення до того, що ви зберігаєте відкрито, а що приховано, значно впливає на відчуття вашого простору. «Я вважаю, що найбільша проблема полягає в тому, що немає хорошого балансу між відкритим і закритим сховищем», — каже Каттано. «Подумайте про те, що станеться в цій кімнаті. Потім подивіться на те, що там є, і вирішіть, що ви хочете побачити. Можливо, додати дверний блок і полицю», – каже вона. «Я знаю, що купувати нові меблі дорого, тому, якщо у вас є все відкрите сховище, я люблю використовувати декоративні коробки, щоб приховати це».

Створюйте ритуали прибирання

«Легко повернутися до старих звичок після того, як новизна новорічних обіцянок зникла, але виконання двох простих щоденних ритуалів допоможе уникнути безладу», — каже Джоанна Вірік, професійний організатор і власник Joanna Organize. Вона розбиває цю підказку на дві частини: ранкову та вечірню.

«Кожен вечір прибирайте місця загального користування, дотримуючись методу прибирання п’яти речей», — каже вона. «Це надає структуру ритуалу. Також складаю ковдри та пухові подушки. Може здатися безглуздим скидати місця, які будуть використані наступного дня, але ця тактика є надійним способом залишатися на вершині безладу. Вранці закінчіть будь-яку ділянку, яку ви не завершили напередодні ввечері. Зазвичай я розвантажую посудомийну машину й готую сніданок».

Вірік каже, що все повертається до звичок. «Якщо ви купуєте оптом, але не маєте місця для зберігання надлишку, змініть цю звичку», — каже вона. «Якщо ви отримуєте подарунки, які вам не подобаються, встановіть межу. Змінити звички важко, але якщо у вас є доросле мислення і ви готові змиритися з дискомфортом, який приносять зміни, ви можете це зробити!»

Читайте також: