кімнатні рослини кухня

10 ідеальних рослин для вашої кухні

25-10-2023 Katia Pastukh 118
  • 10 ідеальних рослин для вашої кухні

Зміст

Читайте цікаві статті та поради з мобільного на GoogleNews

Додавання рослин до кімнати – це швидкий і простий спосіб прикрасити ваш інтер’єр, а коли мова йде про кухню, вирощування рослин також може мати практичне застосування. Правильна рослина може допомогти очистити повітря, додати колір або навіть забезпечити свіжими продуктами цілий рік.

Важливо мати на увазі, що немає жодної рослини, яка б процвітала на кожній кухні, оскільки кожне приміщення має свої унікальні умови освітлення, вологості та температури. Однак ці 10 кімнатних рослин — чудовий варіант для початку озеленення кухні.

Епіпремнум золотистий 

Епіпремнум золотистий (Epipremnum aureum) – справді одні з найпростіших у догляді кімнатних рослин. Вони добре адаптуються до різних умов освітлення і вважаються відносно посухостійкими. Крім того, з них виходять чудові підвісні рослини, тож не потрібно витрачати дорогоцінний простір!

Філодендрон

Філодендрони — ще один рід кімнатних рослин, які не вимагають догляду, які чудово виглядають у підвісних кошиках. Подібно до епіпрентому, вони вважаються відносно посухостійкими і можуть рости при яскравому або середньому непрямому освітленні. Ці листяні рослини бувають різноманітних форм і кольорів і відомі як чудові очищувачі повітря.

Зелень і трави

Вирощування трав у горщиках на кухні може здатися очевидним вибором, але справді немає нічого кращого, ніж готувати цілий рік зі свіжих, органічних, домашніх трав. Поки на вашу кухню більшу частину дня потрапляє яскраве пряме сонячне світло, трави будуть рости легко. Крім того, ви також можете вирощувати трави за допомогою світильника. Сорти трав, які легко вирощувати в домашніх умовах, включають цибулю, петрушку, м’яту, чебрець, розмарин, базилік, орегано та кінзу.

Сукуленти

Якщо у вас на кухні яскраве сонячне підвіконня, сукуленти – відмінний варіант. Термін «сукулент» використовується для опису рослин, які накопичують воду в різних структурах, таких як листя та/або стебла, що робить їх стійкими до посухи та, як правило, невибагливими у догляді. Існують сотні різних видів сукулентів, які мають різноманітні приголомшливі форми, кольори та розміри. До популярних сукулентів відносяться ехеверія, хавортія, алое вера, крассула, каланхое, седум тощо.

Хлорофітум чубатий

Хлорофітум (Chlorophyllum) є одними з найпростіших у догляді кімнатних рослин. З них виходять чудові висячі рослини, і коли вони щасливі, вони цвітуть і дають плодовиті пагони. Уникайте розміщення рослини хлорофітума під прямим світлом, оскільки це призведе до опіків листя.

Сансев'єрія трисмугова

Сансев'єрія (Dracaena trifasciata або Sansevieria trifasciata), також відомі як «тещин язик», є одними з найпопулярніших кімнатних рослин. Вони бувають різних кольорів, форм і розмірів і, як правило, не потребують обслуговування. Немає потреби займати дорогоцінний простір під вікном цими тропічними рослинами – вони чудово почуваються в умовах яскравого та слабкого освітлення.

Фікус каучуконосний (еластичний)

Якщо ви шукаєте велику яскраву рослину для своєї кухні, каучуконосний або еластичний фікус (Ficus elastica) — чудовий вибір. Ці родичі інжиру пристосовуються до різноманітних умов вирощування та можуть вирости у повнорозмірні дерева у рідному середовищі існування. При вирощуванні в кімнатних умовах регулярне обрізання тримає їх розмір і форму під контролем. Вибирайте з кількох різних сортів, щоб ваше дерево відповідало кольорам і дизайну вашої кухні.

Кавова рослина

Незалежно від того, любите ви каву чи ні, кавова рослина (Coffea arabica) стане чудовим доповненням до будь-якої кухні. Хоча малоймовірно, що ви справді зможете зібрати кавові зерна з кімнатної рослини, тим не менш, глянцеві листя та компактне зростання кавової рослини роблять її привабливою. Рослини кави потребують яскравого непрямого освітлення та частого поливу, щоб процвітати.

Заміокулькас

Якщо ви шукаєте доповнення до кухні, яке не потребує обслуговування, зверніть увагу на заміокулькас (Zamioculcas zamiifolia), який також широко відомий як «перлина Занзібару». Ці величні кімнатні рослини надзвичайно адаптивні та можуть процвітати в умовах слабкого та яскравого освітлення. Крім того, оскільки вони ростуть із кореневищ, їх майже не потрібно поливати!

Сенполія фіалкоцвітна

Для тих, хто любить зрізані квіти на кухні, сенполія (Saintpaulia ionantha) є ідеальною заміною кімнатній рослині! Ця фіалка буде цвісти майже цілий рік, і вона буває кількох чудових кольорів. Ці компактні кімнатні рослини люблять яскраве непряме світло та частий полив.


Порада: Вибираючи кімнатні рослини для акцентування кімнати, важливо пам’ятати про освітленість і вологість вашої кухні. Хоча 10 рослин, про які йдеться в цій статті, чудово доповнюють кухню, деякі з них потребують більше світла, ніж інші. Переконайтеся, що ви обираєте рослини, які будуть процвітати у вашому унікальному просторі!

Читайте також: