Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 574Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 575Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 576 Корисні властивості помідорів

помідори

Корисні властивості помідорів

09-05-2023 Katia Pastukh 92
  • Корисні властивості помідорів

Зміст

Читайте цікаві статті та поради з мобільного на GoogleNews

Помідори - це відмінний джерело вітамінів та антиоксидантів, які є важливими для підтримки здоров'я. Ось кілька корисних властивостей помідорів:

Зміцнення імунної системи

Помідори містять вітамін С та бета-каротин, які допомагають зміцнити імунну систему та боротися зі захворюваннями.

Підтримка зору

Бета-каротин, який міститься в помідорах, сприяє збереженню зору та запобігає розвитку захворювань ока.

Здоров'я шкіри

Лікопен, який міститься в помідорах, допомагає захищати шкіру від ультрафіолетового випромінювання та запобігає пошкодженню клітин.

Зниження ризику серцевих захворювань

Лікопен також може знизити ризик розвитку серцевих захворювань та інших захворювань серцево-судинної системи.

Регулювання травлення

Помідори містять велику кількість волокон, які допомагають регулювати травлення та підтримують здоров'я шлунково-кишкового тракту.

Помідори - це чудовий продукт, який має багато корисних властивостей для здоров'я.Є також дослідження, які доводять, що помідори можуть підвищити настрій і зменшити ризик депресії. Тому, включення помідорів до вашого раціону може бути корисним не тільки для вашого фізичного, але й для психічного здоров'я.

Читайте також: