Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 574Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 575Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 576Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 574Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 575Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 576 6 найкращих квітів для затінених місць

квіти

6 найкращих квітів для затінених місць

22-04-2024 Katia Pastukh 53
  • 6 найкращих квітів для затінених місць

Зміст

Читайте цікаві статті та поради з мобільного на GoogleNews

Багато людей стикаються з проблемою озеленення ділянок, які отримують мало сонячного світла. Не всі рослини добре переносять тінь, але є й ті, які чудово підходять для таких умов. Ось топ 6 квітів, які ідеально підходять для затінених місць в Україні:

Хоста

Хоста - це тіньовитривала рослина з різноманітним листям стане справжньою окрасою вашого саду. Хоста не вибаглива у догляді, їй не потрібне багато сонця, а напівтінь їй цілком підходить.

Дізнайтеся більше про вирощування хости.

Бруннера

Ця весняна квітка з ніжними блакитними або білими квітками чудово підходить для посадки під деревами та чагарниками.

Бруннера любить вологу землю, але не переносить застою води.


Папороті

Ці елегантні рослини чудово підходять для створення атмосфери прохолоди та затишку в саду. Папороті бувають різних форм і розмірів, тому ви легко знайдете вид, який підійде саме вам.


Астильба 

Ця пишна квітка з пухнастими суцвіттями різних кольорів чудово підходить для посадки в тіні.

Астильба любить вологу землю, тому її рекомендується поливати регулярно.


Тіарелла

Ця невибаглива рослина з ніжними білими або рожевими квітками чудово підходить для посадки в тінистих куточках саду.

Тіарелла не вимагає багато догляду і добре переносить посуху.


Барвінок

Ця вічнозелена рослина з блакитними або білими квітками чудово підходить для створення килима на землі. Барвінок не вибагливий у догляді, добре переносить тінь і посуху.


Це лише деякі з багатьох квітів, які підходять для затінених місць. При виборі рослин важливо враховувати не тільки їхню тіньовитривалість, але й інші фактори, такі як:

  • тип ґрунту
  • вологість 
  • кислотність

Читайте також: