дизайн ідеї

11 бюджетних ідей для дизайну двору

12-06-2023 Katia Pastukh 282
  • 11 бюджетних ідей для дизайну двору

Зміст

Читайте цікаві статті та поради з мобільного на GoogleNews
Ці корисні поради та підказки підвищать вашу привабливість, не спустошуючи ваш гаманець.

Ландшафтний дизайн вашого переднього двору може бути корисним досвідом, якщо все зроблено добре, а також це може додати вашому дому привабливості та вартості. Але озеленення також може бути дещо дорогим заходом, особливо якщо ви просто беретеся за нього без плану чи уваги на зниження витрат. Перш ніж штовхати лопату в землю чи махнути кредитною карткою у вашому місцевому садовому центрі, запам’ятайте ці 11 ідей ландшафтного дизайну вашого двору з обмеженим бюджетом, щоб значно заощадити.

1. Уникайте однорічних рослин

Однорічні рослини, такі як петунії та чорнобривці, чудово підходять для наповнення грядок кольорами, однак вони прикрашатимуть ділянку лише протягом вашого поточного вегетаційного періоду і скоріш за все не переживуть зиму. Щорічне придбання однорічних рослин може бути затратним і трудомістким. Замість цього обирайте багаторічні рослини для озеленення переднього двору, які забезпечать вам довготривалий і бюджетний сад.

2. Заповніть прогалини великою травою

Високі декоративні трави, такі як Панікум (Panicum virgatum), Молінія або Ковила, наповнюють пейзаж красивою текстурою та рухом, коли дме вітер. Крім того, вони швидко ростуть, тому ви можете купувати їх у дешевших контейнерах, і незабаром вони виростуть до повного розміру та заповнять порожні місця.

3. Обмежуйте кількість видів рослин

Хоча у вас може виникнути спокуса придбати велику різноманітність рослин у садовому центрі, будьте стримані, купуйте не більше п’яти видів рослин. Один тип вічнозелених рослин, два більші типи кущів і три види багаторічних рослин добре заповнять простір, не виглядаючи захаращеним і зберігаючи низькі витрати.

4. Щільна посадка

Щоб скоротити час і кошти при догляді за подвір’ям, посадіть рослини досить густо, щоб уся земля була покрита. Бур'янисті види рослин використовують переваги відкритого ґрунту, великої кількості світла та вологи. Використовуючи поєднання більших кущів, багаторічних рослин і грунтопокривних рослин у натуралістичному дизайні, ви можете звести бур’яни до мінімуму.

5. Відлякуйте бур'яни за допомогою картону

Перед посадкою та нанесенням мульчі накрийте відкритий ґрунт картоном, щоб створити захист від бур’янів, який біологічно розкладається. Використання картону дозволить волозі проникнути в ґрунт, перешкоджаючи росту бур’янів. Замінюйте картон і мульчу кожні кілька років, щоб зберегти ландшафт чистим від бур’янів.

6. Купуйте в "несезон"

Весна — ідеальний час для посадки, і після довгої зими вийти на подвір’я може бути непереборно. Однак ви можете добре заощадити, якщо придбаєте свої рослини наприкінці літа та на початку осені, оскільки садові центри та великі магазини прагнуть розвантажити свої запаси.

7. Розмножуйте вже існуючі рослини

Більшість усталених дворів уже мають велику різноманітність рослин і багато з них, такі як хости, трави та півонії, виграють від поділу великих куп. Розділіть рослини ранньою весною та пересадіть на оголені місця в саду, перш ніж купувати більше наступного вегетаційного сезону.

8. Тримайте рослини під контролем

Замість того, щоб засаджувати цілий двір, ви можете заощадити тисячі, використовуючи контейнери для рослин і горщики. У посушливих регіонах використовуйте камінь, пісок або гальку як наповнювач ландшафту та використовуйте групи контейнерів, щоб додати подвір'ю кольорів. Так само у вологих регіонах висаджуйте неінвазивні ґрунтопокривні рослини, такі як дикий імбир (Asarum canadense) або багаторічну герань (Geranium macrorrhizum), щоб мати легкий у догляді, але пишний вигляд.

9. Посадка з насіння

Якщо у вас є час і терпіння, посадка саду з насіння може бути дуже економічно вигідною. Багаторічні насіннєві суміші, що містять місцеві польові квіти, краще пристосовані до посухи та інших несприятливих погодних умов. Це означає нижчу вартість обслуговування та створення цінного середовища існування дикої природи в одному.

10. Посадіть ділянку, яку не треба косити

Газони відчувають спрагу і потребують коштів, щоб підтримувати їх гарний вигляд. Щоб заощадити на витратах, розгляньте альтернативні газони, такі як конюшина або суміш насіння польових квітів. Після встановлення попрощайтеся із щоденним поливом і газонокосаркою!

11. Створюйте живі огорожі

Будь то традиційне дерево, пластик чи метал, встановлення та обслуговування огорожі не тільки дороге, але й трудомістке, щоб підтримувати її в належному стані. Щоб заощадити не лише на початкових витратах, але й на утриманні, замість цього посадіть живу огорожу або живопліт. Улюблені вічнозелені рослини, такі як туя та ялівець, стійкі до посухи та також діють як звуковий бар’єр, квітучі кущі, створюючи непроникну кольорову стіну протягом року.

Отже, ландшафтний дизайн вашого двору не повинен бути дорогим і трудомістким. Сподіваємось, ці ідеї додадуть вашому двору привабливості та характеру за меншу суму.

Читайте також: