огірки сорти

ТОП-5 сортів огірків, що не гірчать

09-05-2023 Katia Pastukh 92
  • ТОП-5 сортів огірків, що не гірчать

Зміст

Читайте цікаві статті та поради з мобільного на GoogleNews

Хрусткі, ароматні та смачні огірки ідеально підходять для приготування різноманітних страв, проте варто знати, які сорти обирати для вирощування та досягнення найкращого врожаю. Щоб смакувати свіжими огірками, необхідно брати для вирощування ідеальний сорт, який дозріває рано, підходить для будь-якого ґрунту та не має гіркого присмаку. Топ найкращих сортів для вирощування огірків що не гірчать наведено нижче.

Баклан

Cорт Баклан дає добре росте у теплицях. Плоди завжди мають темно-зелений колір і смакують як звичайні огірки, до яких ми всі звикли. Баклан ідеально підходить як для салатів, так і для соління, а його смак завоював серця огородників.

Мадріеле

Мадріеле - це сорт огірків з високою врожайністю та великими плодами. Якщо ви бажаєте повністю насолодитися процесом вирощування огірків, то саме цей сорт буде ідеальним вибором. Крім того, ці огірки мають досить товсту шкірку, що дозволяє транспортувати їх на дальні відстані. Досвідчені садівники стверджують, що Мадріеле має неповторний смак, який підкорює їх серця, незважаючи на те, що вони мають у своєму арсеналі багато інших сортів огірків.

Арктика

Сорт Арктика приваблює своїми відмінними смаковими якостями та продуктивністю. Крім того, це самозапильний сорт, що робить процес посіву, догляду та збору плодів дуже простим та безпроблемним.

Ніборі

Це також один з гібридних сортів огірків. Він відноситься до ранніх сортів, які також є самозапильними. У пазухах він формує середньо по 5 зеленців, що робить його дуже плодоносним та легким у збиранні. Крім того, він досить стійкий до стресів, викликаних поганою погодою та умовами вирощування. При вирощуванні сорту Ніборі зазвичай не виникає жодних проблем.

SV 4097 CV

Сорт SV 4097 CV є найпопулярнішим для вирощування в теплиці. Його плоди досягають довжини від 10 до 13 сантиметрів і можуть бути вживані як свіжі, так і мариновані. Цей сорт огірків дуже цінують огородники за його легкість у вирощуванні та високу якість плодів. Крім того, SV 4097 CV є одним з найбільш плодоносних сортів.

Читайте також: