Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 574Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 575Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 576 Осінній полив саду: основні правила

полив осінь

Осінній полив саду: основні правила

01-11-2023 Katia Pastukh 64
  • Осінній полив саду: основні правила

Зміст

Читайте цікаві статті та поради з мобільного на GoogleNews

Перед настанням холодів вашим рослинам знадобиться вологозарядний полив, тож добре полийте рослини восени, щоб підготувати їх до зими.

Для чого потрібен вологозарядний полив?

Восени дні стають коротші, сигналізуючи про те, що час скидати листя. Рослини готуються до холодів, займаючись накопиченням цукру та інших поживних речовин у своїх коренях, щоб підтримувати їх протягом зими.

Щоб підтримати рослини протягом цього перехідного сезону, переконайтеся, що вони отримують достатню кількість води, поки земля не замерзне.

Водозарядний полив особливо важливий, якщо літня пора була спекотною і сухою, а також для новопосаджених дерев, кущів і багаторічних рослин.


Як правильно поливати рослини восени?

Восени рослинам не потрібно стільки води, скільки влітку. Але замість того, щоб повністю припинити полив, найкраще відучити їх від щотижневого поливу до кожного другого тижня або щомісяця протягом осені, такий полив називають вологозарядним.

  • Використовуйте шланг для поливу або систему крапельного зрошення, щоб розподілити воду туди, де вона приносить найбільшу користь: у кореневу зону рослин.
  • Відрегулюйте імпульсні розпилювачі так, щоб спрей був якомога ближче до кореневої зони рослин.
  • Верхні спринклери витрачають багато води через випаровування, але якщо ваш розбризкувач регулюється, не забудьте націлити його на основу рослин.
  • Залиште садовий шланг тонким струменем води біля основи дерев і кущів від 30 до 60 хвилин.  Цей маленький потік води повільно і глибоко вбиратиметься в ґрунт до коренів.


Щоб перевірити, наскільки глибоко проникає вода, вставте в землю кельму, лопату, спицю або ґрунтовий зонд. Якщо інструмент виходить вологим, виміряйте кількість сантиметрів, і ви матимете уявлення про те, скільки часу потрібно воді, щоб досягти цієї глибини:

  • Багаторічники повинні мати від 10 до 20 см вологого ґрунту.
  • Кущі та дерева повинні мати вологий ґрунт на глибину від 25 до 30 см.

Вічнозелені рослини, такі як тис, ялівець, рододендрони та падуби, будуть процвітати, якщо вони перезимують добре зволоженими.

Квітучі дерева, кущі та багаторічні рослини також мають тенденцію бути більш яскравими навесні, якщо їх добре полити перед зимою.

Читайте також: