Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 574Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 575Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 576Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 574Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 575Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 576 6 речей, які не варто робити при пранні

прання поради

6 речей, які не варто робити при пранні

19-01-2024 Katia Pastukh 71
  • 6 речей, які не варто робити при пранні

Зміст

Читайте цікаві статті та поради з мобільного на GoogleNews

Киньте забруднений одяг у пральну машину, і після короткого циклу прання ви очікуєте, що він вийде ідеальним. У більшості випадків наша пральна машина працює саме так, але ви можете допускати деякі помилки, про які не знаєте. Нижче наведено 6 типових помилок, яких слід уникати під час роботи з пральною машиною.

Ігнорування етикеток

Пральні машини пройшли довгий шлях у технологічному плані, і новітні машини значно полегшують наше робоче навантаження, але пральні машини все ще не можуть прочитати тег і вибрати правильні налаштування без нашої допомоги.

Щоб знати, як правильно прати білизну, вам потрібно знати інструкції виробника для цього типу тканини. Недотримання ярлика може призвести до розпливання кольорів, усадки тканини та пошкодження білизни.


Вибір неправильного налаштування

Дізнайтеся про вбудовані налаштування вашої пральної машини та про те, як налаштувати їх для свого одягу. Це правда, що більшу частину нашого одягу можна випрати на звичайному наборі налаштувань й отримати ідеальний результат.

Якщо ви маєте звичку прати весь одяг на цьому самому режимі, навчіться витягувати одяг зі спеціальними інструкціями, який потрібно прати окремо або невеликими партіями. Ви позбавите свій гардероб і пральну машину від багатьох проблем!


Використання більшої кількості порошку

Якщо ваш одяг дуже брудний, цілком зрозуміло, що вам знадобиться додатковий пральний порошок. неправильно! Краще випрати речі двічі поспіль із звичайною кількістю прального засобу, ніж завантажувати додатковий пральний засіб. Багато машин мають налаштування попереднього прання, які також можна використовувати.

Багато наших новітніх пральних машин розроблено таким чином, щоб вони були енерго- та водоефективними. Зайве мило не змиється належним чином кількістю води, що виділяється. Натомість вода залишатиметься на вашому одязі або осідає на внутрішній частині пральної машини, що може пошкодити компоненти пристрою.


Залишання мокрого одягу всередині

Під час прання ми всі відволікаємося на інші завдання, але залишати купу одягу в пральній машині пліснявою та запахом шкідливо для вас, вашого одягу та вашої машини. Встановіть таймер або нагадування на своєму телефоні, щоб одяг регулярно витягався, щоб запобігти смердючому, пошкодженому вантажу.


Забувати сортувати

Забути відсортувати білизну — один із найпростіших способів зіпсувати речі чи машину. Невідсортована білизна може спричинити розпливання кольорів, усадку одягу та розкидання непотрібних речей у кишенях під час циклу прання.

Сортування дозволить вам знайти забуті документи, гроші або чорний перманентний маркер у кишені до того, як кришка зніметься та пофарбує все навколо, включаючи барабан пральної машини та переднє вікно. Перевірте кожну передню, задню та внутрішню кишені.


Залишення машини незбалансованою

Якщо ваша машина звучить дещо незбалансовано, ви можете виправити це, перш ніж проблема посилиться. Налаштування машини на нижніх кутах займає кілька хвилин і має велике значення.

Незбалансоване завантаження змушує пральну машину працювати набагато важче, ніж слід було б, що зрештою може призвести до зносу пристрою та його частин. Пізніше ви можете зіткнутися з дорогим ремонтом того, що зараз потребує лише трохи зусиль. Перегляньте вказівки на веб-сайті виробника або в посібнику, який постачався з вашим апаратом.


Читайте також: