овочі топ

7 простих овочів, які швидко ростуть

09-05-2023 Katia Pastukh 311
  • 7 простих овочів, які швидко ростуть

Зміст

Читайте цікаві статті та поради з мобільного на GoogleNews

Ці овочеві культури ростуть настільки швидко, що вони можуть перейти від насіння до тарілки менш ніж за два місяці.

Редиска

Одним з найбільш швидкозростаючих овочевих рослин, які можна виростити, є редис. Деякі види готові до вживання вже через 3 тижні після посіву. Це прохолодний сезонний овоч, тобто найкраще він росте навесні чи восени, до або після літньої спеки. Збирайте редис, як тільки вони досягнуть розміру шматка; чим довше вони залишаються в землі, тим гострішими стають. Перестиглий редис дерев'яніє і розтріскується.

Умови вирощування: повне сонце на добре дренованому ґрунті (редька згниє на мокрому, погано дренованому ґрунті)

Капуста Кале

Листяна капуста придатна для вирощування у прохолодну пору року, відома своєю користю для здоров’я, стане також прикрасою для вашого городу. Різновиди можуть бути синьо-зеленого, зеленого або бордового кольору, а також гофрованої, кучерявої, глибоко вирізаної або плоскої форми. Посійте насіння у своєму саду ранньою весною. Збирайте молоду зелень через 3-4 тижні після посіву. Дайте всій рослині ще 2-3 тижні до збору зрілих листків.

Умови вирощування: повне сонце у вологому, добре дренованому ґрунті.

Шпинат

Виростити власний шпинат дуже легко навесні чи восени. Посійте насіння прямо у своєму саду, щойно ґрунт не промерзне після зими, і знову восени, коли температура почне знижуватися. Ви можете почати збирати окремі листочки приблизно через 3 тижні після посіву для використання в якості зелені для ваших улюблених рецептів. Або збирайте цілі рослини через 5-6 тижнів після посіву, витягнувши або зрізавши на лінії ґрунту.

Умови вирощування: повне сонце або півтінь у вологому, добре дренованому ґрунті.

Стручкова квасоля

Її легко вирощувати, її турбує небагато шкідників, і якщо ви виберете стовповий тип опори, вона майже не займає простір у ландшафті. Квасоля буває різних кольорів, форм і розмірів. Стручки можуть бути зеленими, жовтими, фіолетовими або з крапками. Почніть сіяти насіння цієї теплої сезонної культури у своєму саду наприкінці весни. Ви можете продовжувати сіяти кожні два тижні, щоб забезпечити безперервний урожай до осені. Стручки готові до збору, коли довжина 15-20 см, приблизно через 6-7 тижнів після посадки.

Умови вирощування: повне сонце у вологому, добре дренованому ґрунті/

Огірок

Лише один кущ дасть купу хрустких, освіжаючих плодів, і їх також легко виростити. Посійте насіння в саду, коли ґрунт прогріється навесні, або почніть сіяти насіння в приміщенні за кілька тижнів до дати безморозної дати у вашій місцевості. Добре поливайте рослини, щоб уникнути гіркоти у ваших тортах. Після зав’язування плоди розвиваються швидко: багато сортів починають дозрівати протягом 6-7 тижнів після посадки. Збирайте врожай кожні кілька днів, щоб запобігти утворенню великих плодів, які матимуть велике насіння та гіркий присмак.

Умови вирощування: повне сонце у вологому, добре дренованому ґрунті.

Рукола

У вашому городі майже завжди знайдеться місце для руколи. Цьому зеленому листю з перцевим смаком не потрібно багато місця для зростання. Висівають насіння ранньою весною або восени. Ви можете почати збирати листя через 4 тижні після посадки. Збирайте окремі листки вручну, щоб збільшити врожай, або вирвіть усю рослину.

Умови вирощування: повне сонце або півтінь у вологому, добре дренованому ґрунті.

Зелена цибуля

Зелена цибуля готова до збирання вже через 5-6 тижнів після посадки. Почніть сіяти насіння ранньою весною і продовжуйте сіяти їх кожні два тижні, якщо ви хочете збирати урожай безперервно до літа. Збирайте зелену цибулю, коли вона досягне 15-20 см у висоту, витягнувши всю рослину з землі.

Умови вирощування: повне сонце у вологому, добре дренованому ґрунті.