полуниця мульчування солома літо

Мульчування полуниці соломою влітку

25-06-2024 Katia Pastukh 31
  • Мульчування полуниці соломою влітку

Зміст

Читайте цікаві статті та поради з мобільного на GoogleNews

Полуниця — красуня помірного клімату. Вони процвітають у країнах по всьому світу, включно з багатьма холодними. Оскільки вони чудово справляються з низькими зимовими температурами, люди адаптували методи, щоб максимально використати життєву силу своїх рослин. Відомо, що це передбачає мульчування їх на зиму, щоб захистити їх від травм, спричинених холодом.

Солом’яна мульча виконує кілька важливих цілей, коли йдеться про вирощування полуниці влітку в регіонах з помірним кліматом або в холодну пору року в жаркому кліматі.


Переваги мульчування полуниці соломою влітку

Хоча мульчування може здатися зимовим заходом, воно несе багато користі для полуниці влітку, Особливо в регіонах з помірним кліматом або в холодну пору року в спекотному кліматі.

Захист від спеки

Пухка солома - це чудовий ізолятор, який забезпечує хороший потік повітря та захищає ґрунт і коріння від прямих сонячних променів, що запобігає їх перегріву.

Захист від хвороб

Мульча з соломи або соснової хвої захищає рослини та ягоди від численних патогенів, особливо грибкових захворювань.

Вона перешкоджає розбризкуванню брудної води з ґрунту на рослини під час дощу, що може призвести до поширення хвороботворних мікроорганізмів.

Чистота ягід

Солом'яна мульча підтримує чистоту полуниці, замість того, щоб вона лежала на брудному ґрунті. Ягоди не забруднюються, їх можна просто сполоснути, а не мити ретельно.


Додаткові поради:

  • Використовуйте чисту, суху солому.
  • Розкладіть мульчу шаром товщиною 5-10 см навколо рослин, залишаючи трохи вільного простору навколо стебел.
  • Оновлюйте мульчу протягом сезону, додаючи нову солому за потреби.
  • Не мульчуйте занадто рано навесні, щоб дати ґрунту прогрітися.
  • Приберіть мульчу восени після збору врожаю.

Висновок

Отже, так, мульчування рослин полуниці влітку є хорошою ідеєю. мульчування захищає від низьких температур (для північного клімату) взимку, але воно також ізолює та забезпечує більш прохолодний потік повітря, щоб уберегти коріння від перегріву влітку (для південного клімату), захищає та утримує полуницю в чистоті (у всіх кліматичних умовах). Отже, так, цього літа мульчуйте чистою соломою. Удачі!

Читайте також: