Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 574Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 575Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/xfacddkt/agrolook.info/catalog/controller/product/product.php on line 576 Як виростити пеларгонію для саду з насіння?

пеларгонія

Як виростити пеларгонію для саду з насіння?

23-01-2024 Katia Pastukh 66
  • Як виростити пеларгонію для саду з насіння?

Зміст

Читайте цікаві статті та поради з мобільного на GoogleNews

Різнобарвне цвітіння пеларгонії (герані) є фаворитом у розпліднику навесні, але чи знаєте ви, що можна виростити герань із насіння? Ці різнокольорові квіти вирощують як багаторічники, так і однорічники, і хоча ви можете зібрати їх, коли вони вже почнуть цвісти навесні та влітку, їх легко виростити з насіння — якщо у вас є час .

Ви можете очікувати, що процес вирощування пеларгонії з насіння займе кілька місяців, але кроки прості, і квіти прагнуть успішного росту.

Якщо ви придбаєте насіння завчасно та почнете висаджувати герань наприкінці зими, у вас будуть приголомшливі цвітіння, готові до сезону посадки в теплу погоду.

Коли садити пеларгонію з насіння?

Повільно зростаючу пеларгонію слід висаджувати в найхолодніші дні зими в січні та лютому, що дасть вам достатньо часу для ароматного цвітіння в теплу погоду. Насіння слід висівати в лотки для насіння і постійно підтримувати у вологому стані. Будьте обережні, щоб температура не була занадто високою.

Температура вище 26°C може зупинити проростання

Що потрібно знати перед початком?

Щоб допомогти герані прорости і рости, є кілька додаткових засобів, які ви можете мати під рукою.

  • Пеларгонія найкраще росте в початковій суміші для насіння, і вона найкраще проросте при 22°C
  • Лампа для рослин може допомогти підтримувати потрібну температуру.
  • Додатково для росту герані можна використовувати добриво для кімнатних рослин.

Що вам знадобиться?

Обладнання / Інструменти

  • Лоток для насіння
  • Горщики

Матеріали

  • Насіння герані
  • Ґрунт
  • Добриво
  • Інструкції

Як виростити пеларгонію з насіння?

Наповніть лоток для насіння ґрунтом

Наповніть касету для розсади зволоженим ґрунтом для горщиків, в ідеалі вихідною сумішшю для насіння.

Переконайтеся, що розмір кожної комірки касеті не перевищує 5 см.


Посійте одне насіння в кожну комірку

Одна насінина повинна поміститися в частину лотка, і кожне насіння має бути покрито лише тонким шаром початкового ґрунту для насіння. Накрийте лоток поліетиленовою плівкою, щоб створити сприятливе середовище для проростання.

Поставте лоток для насіння в тепле сонячне місце

Пеларгонія проростає в середовищі, яке становить 22°C із постійною вологістю.

Цього можна досягти, поєднавши накритий лоток і сонячне вікно, хоча ви також можете поставити лоток під рослинну лампу, щоб підтримувати правильну температуру.

Тримайте ґрунт вологим

Оскільки герані потрібна постійна вологість ґрунту, необхідно уважно стежити за ґрунтом. Якщо ґрунт починає висихати, додайте вологу назад.


Слідкуйте за проростанням

Існує широкий діапазон оцінок схожості герані. Це може бути лише за кілька днів або до місяця. Продовжуйте стежити за саджанцями в лотку для насіння, поки вони ростуть, дозволяючи їм залишатися там, доки у них не з’являться два справжніх набори листя. Слідкуйте за тим, щоб у цей час вони були на сонці.


Перемістіть рослини з лотків для насіння в горщики

Перенесіть рослини з двома повними комплектами листя з лотків для насіння в горщики. На цьому етапі вони повинні мати простір для росту, не затискаючись іншими рослинами. Пересадіть їх новим ґрунтом.


Удобрюйте молоді рослини

Коли рослини ростуть, удобрюйте їх раз на тиждень стандартним добривом для домашніх рослин. Зріжте його на одну чверть, щоб уникнути опіку рослин добривом.

Перенесіть рослини на вулицю

Герань буде процвітати в теплу надворі, але її потрібно переміщувати поступово. Зачекайте, поки закінчаться останні заморозки в цьому сезоні, а потім перенесіть їх на вулицю в закриту зону, де вони зможуть звикнути до менш контрольованого середовища.

Чекайте на цвітіння

До середини весни у вас має відбутися перше яскраве і барвисте цвітіння герані, яке триватиме протягом весни та літа.


Поширені питання

Скільки часу потрібно, щоб виростити пеларгонію з насіння?

Хоча сходи герані можуть з’явитися всього за кілька днів, вони ростуть повільно. Ви повинні очікувати цвітіння через тринадцять-п'ятнадцять тижнів.

Чи потрібна холодна стратифікація насіння герані?

Насіння герані отримує користь від до 60 днів холодної стратифікації, яка зберігається в холодних, вологих умовах для сприяння проростанню.

Пеларгонія любить сонце чи тінь?

Однорічні герані процвітають на сонці, тоді як багаторічні більш приємні, ростуть на сонці або в тіні.

Читайте також: